YouTube Music
Музика · YouTube Music
YouTube Music

YouTube Music

Listen ad-free with YouTube Music — 100M+ tracks, personalized playlists, and background playback on any device. Family account: activated right after payment.

60 ₴/міс
Купити підпискуЯк це працює?
Активація за 8 хвБез картиСкасування у 1 клік
YouTube Music
Опис

Що таке YouTube Music

Listen ad-free with YouTube Music — 100M+ tracks, personalized playlists, and background playback on any device. Family account: activated right after payment.

Доступно лише для України

Цей товар оформлюється через сімейний доступ Google: після оплати ми попросимо ваш email і додамо вас у сімейну групу. За правилами Google сімейна група має бути в одному регіоні, тому підписка працює лише для акаунтів з України.

Що ви отримуєте

Переваги підписки YouTube Music

💰
Економія до 70%

Значна економія на вартості при спільному використанні.

👨‍👩‍👧‍👦
Для всієї родини

Один план для всіх членів вашої сім'ї.

Преміум-функції

Доступ до всіх преміум-можливостей сервісу.

🛡️
Безпечно та надійно

Офіційні підписки, гарантований доступ без ризиків.

Купити YouTube Music в Україні — дешево та офіційно

Як відбувається активація після оплати?

Після оплати YouTube Music ви отримуєте доступ протягом 8 хвилин: на вашу пошту або в Telegram-бот надходять дані для входу або запрошення в офіційний сімейний план. Прийміть запрошення — і відразу отримаєте повний преміум-доступ. Famly.Plus контролює групу, вчасно замінює учасників і гарантує доступ протягом усього оплаченого терміну без перебоїв.

Чому YouTube Music через Famly.Plus вигідніше

Ціна YouTube Music на Famly.Plus на 40–70% нижча за офіційний індивідуальний тариф — ви платите лише свою частку сімейного плану. Свій окремий акаунт: власна бібліотека, налаштування, історія — жодних перетинань з іншими учасниками. Офіційні підписки без сірих схем, оплата карткою або Monobank, повернення коштів за невикористаний термін.

FAQ

Питання про купівлю YouTube Music

Після підтвердження оплати Famly.Plus надсилає дані для входу або запрошення в офіційний сімейний план — зазвичай протягом 8 хвилин. Ви отримаєте власний приватний акаунт з повним доступом до всіх преміум-функцій YouTube Music.

Відгуки про YouTube Music

Усього відгуків: 0

Поки що немає відгуків. Залиште перший — після покупки в кабінеті.